جلسه معارفه در سازمان تعزیرات حکومتی انتصاب دکتر صدرآبادی به عنوان معاون حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی ، صبح یکشنبه 11 مرداد 94 با حضور حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری و علیرضا جمشیدی رئیس تعزیرات حکومتی در محل سالن اجتماعات تعزیرات حکومتی کشور، دکتر صدرآبادی، مدیر کل سابق دفتر حقوقی وزارت جهاد کشاورزی، رسما به عنوان معاون حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی معارفه شدند.

دکتر ایرج حسینی صدرآبادی در مراسم معارفه خود، سازمان تعزیرات حکومتی را یک نهاد اقتصادی – حقوقی حاکمیت دانست و اظهار داشت: باتوجه به جایگاه و اهمیت سازمان تعزیرات حکومتی در عرصه بازار و اقتصاد کشور، باید به رشته حقوق با گرایش اقتصادی در سازمان اهمیت بیشتری داده شود.

وی با اشاره به بحث قضا زدایی گفت: در حال حاضر سازمان تعزیرات حکومتی از پنانسیل خوبی برای حرکت در مسیر قضا زدایی برخوردار است و لازم است از فرصت موجود به نحو شایسته استفاده شود.

معاون حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی اظهار داشت: به منظور استفاده از ظرفیت های موجود در سازمان و همچنین اثرگذاری بیشتر در سطح کشور، نظام جامع حقوقی سازمان در حال تدوین است.

وی با اشاره به برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت معاونت حقوقی سازمان تصریح کرد: تدوین و عملیاتی سازی برنامه های این معاونت به کمک گروه های کارشناسی در حال انجام است و در این مسیر از تجارت مدیران موجود استفاده می شود.


همکاران دفتر حقوقی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان های تابعه و استانی، ضمن آرزوی توفیق برای جناب دکتر صدرآبادی، انتصاب شایسته ایشان را در سمت جدید تبریک می گویند.

فايلها
حکم معاونت حقوقي دکتر صدرآبادي.jpg 237.062 KB
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.